27 let
170 cm
58 kg
Národnost česká
Jazyky: CZ, AJ
 
Ahoj,
Jsem Terezka,jsem rebelka plná rošťáckých nápadů a energie mám na rozdávání.Tak si přijď pro inspiraci před důležitou schůzkou, dobít baterky po náročném dni nebo si jen tak udělat radost .Jsem hravá kočička,která Tě dokáže pořádně rozdráždit a zároveň mazlivé koťátko,které budeš chtít ve svém náručí.

Sportovní masáž
Mé techniky jsou založeny na tom,že každý druh sportu si vyžaduje specifické provedení masáže a zaměření na konkrétní svaly dle Tvých sportovních aktivit.Zároveň rozlišuji masáž přípravnou a relaxační po výkonu.

Relaxační masáž
Jemná harmonizující masáž po náročném dni nebo v období vypětí mysli.Založená na stimulaci všech smyslů,která nechá odeznít  Vašim problémům…

Pro ženy
Žena ženě lépe rozumí a to platí i v oblasti masáže.Sama vím,co se líbí mně ,ale i přesto si plně uvědomuji  individuální přání a tužby každé z nás a to i ty,které se někdy ostýcháme vyslovit.Budu se snažit o Tvé maximální uvolnění  nebo vzrušující vytržení ze stereotypní reality…
Erotická masáž
Chceš uvolnit svaly a zároveň  vynést do nebe? Naše nahá těla se o sebe budou třít  v rytmu relaxační hudby.Budeš cítit každý kousek mé kůže,nebudeš chtít abych skončila a zároveň se nebudeš moci dočkat konce!

O mně
Má práce mne moc baví a proto se v oboru neustále vzdělávám.Brzy Vám budu moci nabídnout kvalifikované tantrické masáže.Pokud by Vás lákala i jiná forma masáže,budu ráda za Váš tip a pokusím se své schopnosti rozšířit tak,abych vyhověla i Vašim potřebám.
Život se snažím nepromarnit a  jsem ráda za vše co mám.Miluji dobré jídlo a ráda vařím ,k čemuž se nejlépe hodí sklenka kvalitního vína.Také ráda  cestuji,poznávám nové lidi  a tím i nové myšlenky.Sport mě baví  jako aktivní odpočinek i jako prostředek jak překonat sama sebe,věnuji se například plavání,běhání,horolezení,tanci  a víceméně všemu co se namane.
Těším se na Tebe,Terezka.
 
 
Masáž dle přání zahrnuje:
Relaxační erotická masáž
Sportovní masáž
Tantra masáž
Masáž prostaty
Masíruji muže a ženy
Body masáž (lokty, stehny, bříškem, zadečkem)
Tělo na tělo
Prsní masáž
Vzájemné dotyky

Společná vana, při objednání dopředu.