26 let
160 cm
44 kg
Národnost česká
Jazyky: CZ, AJ, NJ
 
Všichni lidé na světě, mne nevyjímaje, milují společnost někoho, s kým je mu dobře.
Znám to věčné váhání, když se seznamuji například s novým lékařem, sousedem či kadeřníkem. 
Je to něco nového, co vnáší v každodenní všednosti tu správnou šťávu. Stejně je tomu i u nás, když se rozhodnete nás poprvé navštívit. 
Zajímám se o  erotické masáže již pátým rokem, baví mne a jsem nadšena z toho, jak se skoro pokaždé nejistý člověk u nás promění. Že z daleka není každý takový, jak na první pohled vypadá.
Že oceňujete mou práci, kterou se já, i mé kolegyně snažíme posunout trochu víc v podvědomí lidí, kteří tuto formu erotiky bezdůvodně ihned odsoudí. Nevadí, věřím, že přijde den, kdy předsudky a nevědomost bude z lidských srdcí vyhnána daleko kamkoli, a že víc z vás pochopí, jak důležitá je vnitřní pohoda, tolerance a láska. 
A také láska k sobě samému. Že naše tělo potřebuje nejen péči, ať už odpočívající po náročné práci, nebo naopak stimulující svaly při sedavém zaměstnání, ale i tu duševní péči. A že ani jedna fáze není správná, když se přehání. Na tuto rovnováhu můžete začít chodit k nám :-)
 
Nikol - je jméno, které jsem si pro svou práci vybrala. Nikol jako vítězství, ta - jež je obdivována lidem.
Doufám, že se brzy setkáme, protože život stojí za to, žít ho na plno, a žít ho každý den.
 
Co u mne můžete zažít: 

Co kdo rád. Nemám problém vyslechnout, jak se zrovna v daný den cítíte, jestli jste po dovolené či po náročných pracovních schůzkách, důležitá je především komunikace. Ocením, když se se mnou poradíte například o úrazech, které jste za život utrpěli, pakliže nějaké máte :-) pokud ne, děkujte vašemu andělu strážnému, že vás hlídá poctivě. 
 
Erotická masáž je podle mého názoru hlavně o prožitku. Prosím, osahávání a oplzlosti v různých podáních není vhodné, rozhodně ne ihned ze začátku. Odrazuje to nejen masérku, ale může to pokazit i další průběh celé masáže.
 
TANTRA rituál na objednání - jedná se o minimálně 2 hodinový termín, doporučuji alespoň hodinku předem se trochu najíst a nepít alkohol. V žádném případě nepožívat jiné omamné látky a léky na srdce.
V průběhu Tantra se střídá teplo a zima, napětí, strach, uvolnění i touha. Nečekejte přílišný kontakt s masérkou, spíš sami se sebou. 
:-)
 
WaterBall masáž - od května pouze v našem salonu, poprvé v české republice .-) těším se
 
Piss a erotická masáž - je minimálně hodinová ero.masáž s "překvapením, délka piss záleží na vaší fantazii a na vašem přání. Vše prosím předem na domluvě. Provádím standardně na matraci s ochranným obalem.
 
Medová masáž - vhodná k revitalizaci kožních buněk, k detoxikaci, báječná v podzimních a zimních měsících, nedoporučuji na příliš ochlupená místa na těle. Med se aplikuje pouze na záda, hrudník, dlaně a chodidla.
 
Sportovní masáž - vyhledáváte li i klasickou sportovní či relaxační masáž, bude vám i v tomto případě v mých hodinách vyhověno :-) nečekejte ale žádnou erotiku, sportovní masáž je zaměřena pouze na vaše tělo, na místa, která máte zablokovaná, natažená či unavená. Také je třeba vědět, že masáž není v žádném případě léčebná metoda, je to pouze prevence a fáze, kdy vám masér případně doporučí s nějakým větším problémem obrátit se na určitého lékaře
 
Co říci závěrem - Jsem velmi ráda za každou vaši návštěvu strávenou se mnou u nás v salónu, s dívkami, co u nás v pracují, máme báječný kolektiv a báječné prostředí, v podstatě díky masážím se ze mne stal lepší, klidnější a vyváženější člověk, je jen málo míst, kam se lidé rádi vracejí, a já doufám, že to jedno z míst najdete právě u nás.
 
S láskou Vaše Nikol
 
 
Masáž dle přání zahrnuje:
Relaxační erotická masáž
Sportovní masáž
Tantra masáž
Medová masáž
Masíruji muže i ženy
Body masáž (lokty, stehny, bříškem, zadečkem)
Tělo na tělo
Prsní masáž
Vzájemné dotyky
Piss
Foot-job